Mobilny barman

Wyjątkowa atrakcja!

Mobilny barman jako wyjątkowa atrakcja!

Jak impreza to zabawa i świetny humor! Tak można w skrócie określić każdy event, który został dobrze zorganizowany. Mobilny bar to coś, na co czeka wiele osób, uczestniczących w evencie. Nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze możemy zamówić drinka, dopasowanego do naszego gustu! Kolejnym ogromnym atutem jest to, że profesjonalny barman przygotowuje napoje na naszych oczach, co dodaje klasy i wyjątkowości.

Goście, danego wydarzenia poczują się ważni, jeśli sami będą mogli wybierać drinki spośród menu, a kontakt z barmanem sprawi, że łatwiej będzie im dokonać wyboru. Mojito, a może shot? Wszystko zależy od preferencji gości.  Jedno jest pewne — wieczór będzie pełny wrażeń! Do których oczywiście przyczyni się barman i cuda, jakie stworzy! 

Mobilny bar na wesele

Dzień weselny jest zawsze pełny emocji, rodzinnego ciepła oraz wyjątkowych wydarzeń. Aby dodatkowo podkreślić ten czas, Pary Młode stawiają na piękne dekoracje, pyszne jedzenie i wysokiej jakości alkohol.

Czymś w końcu trzeba ubogacać toasty, prawda? Pomiędzy tańcami, ciekawymi rozmowami, uściskami, szaleństwami…zawsze przychodzi pora na to, aby się schłodzić i orzeźwić pysznymi napojami!

A celebrowanie chwil dobrym alkoholem jest już naszą polską tradycją. Daj wybór swoim gościom weselnym i spraw, aby Twoje wesele było dla nich niesamowitą i nieskrępowaną zabawą! Bar mobilny to coś, z czego ucieszy się każdy gość — nawet ten niepijący alkoholu, ponieważ barmani mogą przygotowywać drinki bez procentów.

Bar mobilny — koncesja i koszt

Usługi mobilnego barmana to niewątpliwie przyjemność dla każdego, kto będzie miał okazję skorzystać z takiej atrakcji. Decydując się jednak na tego typu przyjemność i poniekąd luksus, trzeba wziąć pod uwagę cennik oraz zasięgnąć opinii, na co składa się cena.

My możemy jedynie powiedzieć, że na pewno na koszty składają się zarówno doświadczenie, dojazd, jak i rodzaj drinków, jakie wybierzecie. Tak naprawdę mobilny bar można dopasować do swojego budżetu. Można więc na swojej imprezie postawić na atrakcje „z pompą”, a z drugiej strony nie trzeba wcale nadwyrężać portfela.

Kolejną nurtującą sprawą dla niektórych jest kwestia koncesji na alkohol. Tutaj na szczęście sprawa jest bardzo prosta, ponieważ mobilny barman nie prowadzi sprzedaży alkoholu, a jedynie przyrządza z niego napoje. Dzięki temu nie potrzebuje specjalnej koncesji.

Zapytaj o ofertę!

Wynajem baru mobilnego na eventy

na co zwrócić uwagę?

Wynajmując mobilnego barmana, zapraszasz na swoje wesele kolejną osobę, dlatego ważne jest, aby wcześniej spotkać się z usługodawcą. Warto poznać człowieka, który będzie świadczył dla Was usługi, aby przekonać się, że jego styl bycia pasuje do stylu imprezy, a Wasza wizja i propozycja są na pewno dobrze zrozumiane i zostaną wzięte pod uwagę.

Barman musi być osobą o wysokiej kulturze osobistej, który dostosuje się do poziomu eventu, a przy tym będzie z dobrym humorem obsługiwał gości. Tylko w takim przypadku masz pewność, że w dniu imprezy nie musisz się martwić o poziom usług oraz zadowolenie uczestników eventu. Wybierając odpowiednią firmę, koniecznie zwróć również uwagę na to, jakie alkohole oferują do użycia drinków oraz jakie dokładnie drinki potrafią przyrządzić.

Przygotuj również wcześniej swoje propozycje na bazie doświadczenia, preferencji czy zamysłu wydarzenia (np. impreza w stylu lat 80., więc może i drinki, które nawiązują do tamtych lat?)

Najczęściej zadawane pytania

Wszystko zależy od sali i rozmieszczenia stołów. Najlepiej, aby bar był w miejscu widocznym dla Gości. Niektóre sale mają odrębne pomieszczenia, gdzie często znajduje się foto-lustro, barista i także drink-bar.

Barmani potrzebują metraż około 3m x 2m.

Jeśli na sali znajduje się bar i lokal zechce go udostępnić, to jak najbardziej możemy świadczyć usługi na barze z lokalu. Jeśli oczywiście Państwo Młodzi sobie tego życzą.

Świadczymy usługi na  na terenie całej Polski. Do 50 km od Krakowa dojazd jest w cenie, powyżej 50 km doliczamy koszty dojazdu.

Klienci o nas

Miałem przyjemność gościć barmanòw z “co za bar” na swoim weselu. Wszyscy goście byli zachwyceni. Zdecydowanie polecam.

Marcin Czekajski

5/5
Przewiń do góry